דרור מרום

עליי ועל המקום שכאן
אם אני כותב שירים וסיפורים מאז שהייתי בן תריסר שנים, אז אתם יכולים להניח כי "המגירה" מתפקעת. התחלתי לכתוב במחברת הכי פשוטה…

במדור שירים

במדור סיפורים

במדור היקום

משהו מיוחד

מסע אמיתי בחלל – בין 3 מיליון גלאקסיות אמיתיות שצולמו ע"י הטלסקופ "סלואן"

"מערכת תקשורת מוצפנת"

עשרות מיליוני שקלים, ושוב אלה אנחנו שלא מבינים. מדוע המדינה משקיעה עשרות מיליוני שקלים בשיפוץ/התאמת הבית הפרטי של ראש הממשלה הנוכחי הזמני נפטלין בנטון לתיפקוד כבית ראש ממשלה? יש בית ראש ממשלה בירושלים, ברמת מלון 5 כוכבים ששופץ בעשרות מיליוני שקלים לאורך השנים, וראש הממשלה הנוכחי צריך לגור שם. לא הבנת דוס קרח מעצבן פרצוף עם רווח בין השיניים? צריך לחוקק חוק מדינה שלא יתן לך ולדומיך הבאים אופציה להשביח את ביתך הפרטי על חשבון העיוורים והנכים.

רגע! ראש הממשלה הקרח הדוס עם מיצרי טיראן בין השיניים פירסם פוסט נרגש ונוגע ללב שבו טען שלא מדובר בשיפוץ – אלה רק "בהתאמת" ביתו לשמש כבית ראש ממשלה. "מערכת תקשורת מוצפנת". רגע, מה לגבי לקחת את "מערכת התקשורת המוצפנת" מהבית הפרטי בקיסריה של ראש הממשלה הקודם, סגול השיער, ולהתקין אותה בבית הפרטי של ראש הממשלה הנוכחי נפטלין בנטון ברעננה?

ואפרופו "מערכת תקשורת מוצפנת"; אילו תקשורות צריך ראש הממשלה לנהל בהצפנה? למשל מתי תתבצע תקיפה של חיל-האוויר בסוריה? הצחקת אותי. אני יודע על כל תקיפה כזאת חצי שעה לפני שהיא מתבצעת. איך? מסיבות של תעמולה – מטוסי חיל-האוויר ממריאים בשעה 2 בלילה עם מנועים פתוחים, כדי שכל העם ישמע ויישאר בהקשב ויידע עד לקבר שצה"ל בשטח ותמיד יש כאן פעילות מלחמתית, במקום להמריא בשקט, לטוס מייד לעומק הים ולטוס שם בכיוון צפון עד לבנון/סוריה. יום אחד זה יעלה בחיי טייס. איך? איזה גייס חמישי כאן ישמע מטוסים ממריאים לפעילות מבצעית באמצע הלילה – כי חיל-האוויר ל-ע-ו-ל-ם לא מתאמן במטוסי קרב בלילה – ויודיע לחבריו בסוריה שמטוסי צה"ל בדרך. המטוסים ייקלעו למארב תופת אש נ"מ סורית-רוסית, והנה רון ארד, סרט ההמשך.

ואני גם חותם לכם שכשראש הממשלה הרוטציונאלי-אופציונאלי, כתב "במחנה" הנועז, ייכנס לתפקידו בעוד שנה – ישקיעו עשרות מיליוני שקלים ב"מערכת תקשורת מוצפנת" לביתו ברמת-אביב או איזו שכונה צפונבונית אחרת שבה הוא גר. לא, אף אחד לא יחשוב לקחת את "מערכת התקשורת המוצפנת" מהבית של הדוס מהמפד"ל עם התעלת פנמה בין השיניים.

עשרות מיליוני שקלים ל"מערכת תקשורת מוצפנת"? תמנו אותי למצוא לראש הממשלה הנוכחי נפטלין בנטון "מערכת תקשורת מוצפנת" ואני אקריב את חצי מוחי הימני אם היא תעלה יותר מ-100,000 שקל. שיפוץ בית ראש הממשלה בירושלים? תנו לי 400,000 שקל ואני מוצא קבלן אמין, נאמן, נחמד ומקצוען, שיבצע את זה בתוך חודשיים גג. הבנת, דוס קרח ומיתמם עם האוקיינוס האטלנטי בין השיניים ופרצוף מהמעצבנים שידעה האנושות? שולח את אישתך להצטלם נותנת טיפ לשליחים שהביאו לה אוכל, ומהצד מבזבז עשרות מיליונים מקצבאות הנכות, השואה והזיקנה. וכל זה בידיעה שבסך הכל בעוד שנה בערך אתה מתחפף ומתפנה לנו מהעיניים.

שתפו אותנו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן