דרור מרום

עליי ועל המקום שכאן
אם אני כותב שירים וסיפורים מאז שהייתי בן תריסר שנים, אז אתם יכולים להניח כי "המגירה" מתפקעת. התחלתי לכתוב במחברת הכי פשוטה…

במדור שירים

במדור סיפורים

במדור היקום

משהו מיוחד

מסע אמיתי בחלל – בין 3 מיליון גלאקסיות אמיתיות שצולמו ע"י הטלסקופ "סלואן"

רעייתי ואני

רעייתי ואני היינו כבר על כבש המטוס בדרך לביקור היסטורי בצ'כיה כאשר השמאל הרדיקלי ביצע את האקט המלחמתי הזול בגבול עזה. רעייתי כבר הכינה כרגיל את הכביסה המלוכלכת של הבית כדי לשלוח לניקוי יבש על חשבון המלון בפראג.

מיותר לציין את עוגמת הנפש שנגרמה לרעייתי ולי: בטיול לצ'כיה שהגדרתי אותו כ"טיסה הכי חשובה שביצע ראש מדינה בכל הזמנים כולל התנ"ח", הייתי אמור לרכוש גדר גבול עשויה מלגו כשדרוג לגדר המערכת המבוצרת הנוכחית, ואילו רעייתי הייתה אמורה לבחון סוגי גלידות פיסטוק חדשים.

הביקור גם היה אמור לסמל שקיימנו ביקורים בכל מדינות העולם ועלינו להתחיל ברשימה מחדש. מיותר לציין את עוגמת הנפש שנגרמה לנכים, העיוורים והנשים המוכות שמימנו הן את המטוס הפרטי והן את הטיסה.

אני מקים בזאת ועדת חקירה ממלכתית בראשות בני ונערות הליווי הקבועות שלו, לבדיקת מי היה ראש הממשלה כאשר נבנתה גדר הגבול מנייר, מי היה ראש הממשלה כאשר החמאס הקים מפעלי ייצור ופסי ייצור למאות אלפי רקטות, מי היה ראש הממשלה כאשר החמאס הצטייד במאות אלפי קלצ'ניקובים, מי היה ראש הממשלה כאשר החמאס התייצב על הגבול עם דחפורים, טנדרים, ואלפי לוחמים חמושים, מי היה ראש הממשלה כאשר נחתו טילים בכל רחבי המדינה, ומי היה ראש הממשלה כאשר מונה שר ביטחון כושל וממשלה כושלת כוללת הכוללת עבריינים.

הנחיתי להעביר את כל הסוסים המשטרתיים שרמסו מפגינים ברחבי הארץ לפיטרולים בגבול עזה. מסקנות הוועדה יונחו על שולחני לא יאוחר מיום קיפור הבא.

שתפו אותנו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן